Galeria fotograficzna (Photo Gallery) zdjęcia

Eksperymentalna publikacja własnych zdjęć marek@zukint.pl


Strona główna :: Zaloguj mnie
Lista albumów :: Ostatnio przesłane :: Komentarze :: Popularne :: Najlepiej ocenione :: Ulubione :: Szukaj
Wybierz język:

Wyniki wyszukiwania grafik - "Mitilini"
DSC_0218.JPG
Grecja - Lesbos - Płyniemy do Mitilyni ( Mitilini ) stolicy Lesbos - Mijamy wywrócony jacht na mieliźnie156 odsłonTen Jacht przypomina, że powinno się uważać na podwodne skały, mielizny i zawsze wybierać tak trasę po której płynie jacht aby się nie zderzyć z skałą lub nie osiąść na mieliżnie. Dno w okół wysp jest bardzo zdradliwe.
ESC_0053.jpg
Grecja - Lesbos - Mitylena ( Mitilini ) - Wpływamy do portu156 odsłonTaki widok się prezentuje w chwili gdzy się wpływa do portu najwiekszego miasta i stolicy zarazem, wyspy Lesbos
ESC_0061.jpg
Grecja - Lesbos - Mitylena ( Mitilini ) - Ogromny prom stoi w porcie152 odsłon
ESC_0068.jpg
Grecja - Lesbos - Mitylena ( Mitilini ) - Jachty w porcie142 odsłon
FSC_0001.jpg
Grecja - Lesbos - Mitylena ( Mitilini ) - Jedna z bardzo licznych dyskotek w Mitylenie141 odsłonDyskoteki w Mitylenie odbywają się od 21:00 do około 5:00 rano
FSC_0007.jpg
Grecja - Lesbos - Mitylena ( Mitilini ) - Nasze jachty138 odsłonW Mitylenie zcumowalismy przy nabrzeżu zlokalizowanym przy głównej arterii miasta. Przez cały dzień i noc koło naszych jachtów przejeżdzały dziesiątki samochodów i przechodziły setki ludzi.
FSC_0011.jpg
Grecja - Lesbos - Mitylena - Widok na miasto w świetle pieknego greckiego słońca136 odsłonMitilini, Mitylena, Mitylene, miasto w Grecji, na południowo-wschodnim wybrzeżu wyspy Lesbos, ośrodek administracyjny nomosu Lesbos (region Wyspy Egejskie Północne). 24 tys. mieszkańców (1991).
FSC_0016.jpg
Grecja - Lesbos - Mitylena ( Mitilini ) - Caffeteria131 odsłonNa wyspie jest wiele małych kafejek, restauracji i knajp. W takiej małej kafejce - cukierni na śniadanie posililiśmy się słodką bułką o nazwie Bugatca. Bardzo słodka jest ta Bugatca, choć bardzo lubię słodkie potrawy to muszę przyznać, że jesli by była jeszcze trochy bardziej słodka i i ja bym nie dał rady jej zjeść.
FSC_0019.jpg
Grecja - Lesbos - Mitylena ( Mitilini ) - Widok arterii komunikacyjnej miasta127 odsłon
FSC_0021.jpg
Grecja - Lesbos - Mitylena ( Mitilini ) - Taxówki117 odsłonSłyszałem że na wyspach Greckich są specjalne zasady dotyczące posiadania licencji na prowadzenie Taxówki. Jedna z zasad mówi że ilość taksówek jest ograniczona i oby ktoś mógł jeżdzić na taxówce to musi mu inny posiadacz taksówki sprzedać licencję. Taka licencja jest droższa od samego pojazdu.
FSC_0026.jpg
Grecja - Lesbos - Mitylena ( Mitilini ) - inny widok na miasto - Hotel Lesbion121 odsłonTroje obywateli słynnej greckiej wyspy na Morzu Egejskim wystąpiło do sądu w Atenach z pozwem przeciwko greckiej organizacji lesbijskiej. Ich zdaniem, lesbijki używają słowa "lesbijka"... bezprawnie.
FSC_0030.jpg
Grecja - Lesbos - Mitylena ( Mitilini ) - Wypożyczalnia samochodów Hertz122 odsłonW czasie pobytu na wyspie pozyczyliśmy samochody by objechać wyspę.
FSC_0143.jpg
Grecja - Lesbos - Mitylena ( Mitilini ) - Miasto Mitylena z jego piekną zabudową119 odsłonMiasto Mytylena jest pieknym przykładem jak piekne są wyspy Grecji
FSC_0147.jpg
Grecja - Lesbos - Mitylena ( Mitilini ) - Widok portu i hotelu Blue Sea117 odsłon
FSC_0149.jpg
Grecja - Lesbos - Mitylena ( Mitilini ) - Pożegnanie Lesbos131 odsłonTaki widok jest w momencie gdy już odpływaliśmy z wyspy
 
plików: 15, stron: 1