Galeria fotograficzna (Photo Gallery) zdjęcia

Eksperymentalna publikacja własnych zdjęć marek@zukint.pl


Strona główna :: Zaloguj mnie
Lista albumów :: Ostatnio przesłane :: Komentarze :: Popularne :: Najlepiej ocenione :: Ulubione :: Szukaj
Wybierz język:

Strona główna > Wydarzenia > Automaticon

Hpil3591.jpg
WARSZAWSKIE CENTRUM EXPO XXI101 odsłonWARSZAWSKIE CENTRUM EXPO XXI ul. Prądzyńskiego 12/14. Budynek z zewnątrz prezentuje się bardzo przyjemnie, jednak okolice w których się mieści są mocno zaniedbane. Podążając na targi z dworca PKP Warszawa Zachodnia widzimy obraz nędzy i rozpaczy.
HPIM3527.JPG
Automaticon - Firma IGUS75 odsłonIGUS Sp. z o.o. jest wiodącym producentem systemów transportu energii. Produkowane prowadniki przewodów wykonywane są w różnych wersjach rozmiarowych i użytkowych. Na targach mieli sympatyczny automat do przenoszenia kulki, prezentujący połączenia ruchome dla kabli.
HPIM3528.JPG
Automaticon - Firma LAB-EL73 odsłonFirma LAB-EL oferuje elektroniczne przyrządy i systemy kontrolno-pomiarowe służące do pomiarów, rejestracji, sygnalizacji przekroczeń wartości progowych, sterowania i regulacji.
HPIM3535.JPG
Automaticon - Kamery termowizyjne FLIR103 odsłonKamery termowizyjne FLIR mają wiele ciekawych przemysłowych zastosowań. Można np. bezdotykowo określać temperaturę ciał, przewodów i innego osprzętu elektrycznego. Mają też dość dużą rozpiętość cenową. Na stoisku obok siebie były kamery po 4,5 tys zł i po 45 tyś zł. Na ekranie widać obraz cieplny mojej głowy.
HPIM3537.JPG
Automaticon - POLTRAF90 odsłonFirma handluje produktami: Trafag AG, AB Regin, Rüeger, STS AG, STIKO BV.
Oferujemy wysokiej jakości aparaturę kontrolno-pomiarową do pomiaru i regulacji ciśnienia, poziomu temperatury i wilgotności w systemach automatyki przemysłowej, ciepłownictwie, klimatyzacji i wentylacji. Oferowane przetworniki są wykonane bardzo dobrze, posiadają stosunkowo małe wymiary w stosunku do konkurencji. Handlowcy na tym stoisku byli bardzo przekonujący.
HPIM3538.JPG
Automaticon - Przenośniki71 odsłonCiekawie skonstruowany przenośnik taśmowy
HPIM3540.JPG
Automaticon - AUTOMATIONSTECHNIK142 odsłonFMW D. Friedrich - nitownice radialne, mäder pressen - producent pras ręcznych i pneumatycznych i hydropneumatycznych, . Vision & Control - producent przemysłowych systemów kontroli wizyjnej, Fimotec-Fischer - producent podajników wibracyjnych, SONY - kamery przemysłowe, Parner handlowy Robert Bosch - narzędzia przemysłowe pneumatyczne i elektryczne, Partner handlowy Bosch Rexroth w zakresie: systemy montażu (profile aluminiowe, elementy złączne)
HPIM3541.JPG
Automaticon - PNEUMATECH113 odsłonFirma zajmuje się dystrybucja precyzyjnych produktów do sterowania przepływu cieczy i gazów amerykańskiej firmy HOKE Incorporated, oferuje szeroki zakres produktów, przystosowanych do różnych ciśnień i temperatur, oraz różnego rodzaju mediów. Są to m.in.: złączki metryczne i calowe na dwa pierścienie zaciskowe GYROLOK, filtry, cylindry, zawory: dozujące, kulowe, iglicowe, zwrotne i inne.
HPIM3542.JPG
Automaticon - Robot pakujący95 odsłonRobot z przyssawkami pakujący przecier pomidorowy w puszkach.
HPIM3543.JPG
Automaticon - Robot pakujący - szafka sterowania przenośnikami linii pakującej84 odsłonSterowanie robota znajdowało się na zapleczu.
HPIM3544.JPG
Automaticon - KONTECH69 odsłonFirma prowadzi działalność w dziedzinie automatyki i elektroniki przemysłowej. Wykonuje usługi w zakresie prac projektowych konstrukcyjnych, dostaw, wykonawstwa i montażu urządzeń, prac rozruchowych i pomiarowych, diagnostyki, napraw oraz kompleksowego serwisu. Firma współpracuje z firmą TOSHIBA w zakresie aplikacji falowników, sterowników PLC oraz robotów przemysłowych. Roboty SCARA i kartezjańskie.
HPIM3546.JPG
Automaticon - AUMA80 odsłonAUMA(R) jest wiodącym producentem napędów elektrycznych, przekładni mechanicznych i automatyki dla każdej armatury przemysłowej. Zaawansowana , nowoczesna technologia, niezawodność i precyzja, to cechy wszystkich naszych wyrobów. Przyznaję że wyroby firmy AUMA są godne polecenia oczywiście jeśli są dobrze zamontowane i odpowiednio konserwowane
HPIM3547.JPG
Pani Gerda Noelp z Norymbergi, z firmy SIPOS współpracującej z AUMĄ108 odsłonPrzy stoisku firmy AUMA znajdowały się elementy firmy SIPOS AKTORIK gdzie międzynarodowym sprzedawcą jest Pani Gerda. Produkty SIPOS mają różne ciekawe referencje. między innymi są stosowane w elektrowniach atomowych. Pozdrawiam Panią Gerdę i wszystkich inżynierów niemieckich za jej pośrednictwem.
HPIM3549.JPG
Automaticon - MULTIPROJEKT98 odsłonMULTIPTOJEKT jest dystrybutorem produktów firm BALDOR, FATEK, ABBA i WEINTEK w Polsce. Oferuje sterowniki PLC, panele dotykowe HMI, serwonapędy, falowniki, silniki krokowe, enkodery, systemy CNC, prowadnice liniowe oraz śruby kulowe. Firma MULTIPROJEKT oferuje szeroko pojęte doradztwo techniczne oraz bezpłatne szkolenia. W 2006 dzięki gościnności właściciela firmy uczestniczyłem osobiście w szkoleniu z programowania sterowników FATEK. Są to sterowniki o dużych możliwościach - bardzo szybkie.
HPIM3551.JPG
Automaticon - MULTIPROJEKT - Sterownik BALDOR93 odsłonJeden z oferowanych przez MULTIPROJEKT sterowników BALDOR wraz z panelem operatorskim. Tego nie widać ma zdjęciu ale ten sterownik kieruje urządzniem do grawerowania.
HPIM3553.JPG
Automaticon - APAR82 odsłonProducent: czujniki, przetworniki, mierniki i regulatory do pomiaru, regulacji i rejestracji temperatury, ciśnienia i wilgotności, zasilacze, zadajniki.
Dystrybutor automatyki przemysłowej: regulatory temperatury, liczniki, timery, sterowniki PLC i terminale operatorskie, przetworniki temperatury do głowic czujników i na szynę.
Dystrybutor przyrządów do ogrzewnictwa i chłodnictwa
HPIM3555.JPG
Maszyna czysto mechaniczna TECMES63 odsłonNie wiem do czego służy ta maszyna ale wykonuje ruchy takie jak by miała coś zabierać z wnętrza koła i przenosić na zewnątrz. Zapewniono mnie że maszyna ta opiera się tylko na mechanice, jest pozbawiona sterownika.
HPIM3557.JPG
Automaticon - PHOENIX CONTACT64 odsłonFirma Phoenix Contact jest producentem innowacyjnych rozwiązań dla automatyki przemysłowej. W szerokiej gamie naszych produktów posiadamy złącza rzędowe, złącza przemysłowe, złącza do płytek drukowanych, interfejsy, elementy i systemy automatyki oraz urządzenia ochrony przed przepięciami.
AUTOMATION - Automatyka przemysłowa - sterowniki swobodnie programowalne wraz z narzędziami softwerowymi, komputery przemysłowe i panele operatorskie, rozwiązania sieciowe Ethernet
HPIM3558.JPG
Automaticon - PHOENIX CONTACT - złącza i przetworniki62 odsłonFirma Phoenix Contact jest producentem innowacyjnych rozwiązań dla automatyki przemysłowej. W szerokiej gamie naszych produktów posiadamy złącza rzędowe, złącza przemysłowe, złącza do płytek drukowanych, interfejsy, elementy i systemy automatyki oraz urządzenia ochrony przed przepięciami.
Złącza rzędowe do szaf zasilających i sterowniczych, do płytek drukowanych, przemysłowe, przetworniki sygnałów, ochrona przed przepięciami
HPIM3559.JPG
Automaticon - CLOOS60 odsłonFirma Cloos ma charakter firmy inżynieryjno-handlowej zajmującej się techniką i wyposażeniem stanowisk spawalniczych. Podstawowym asortymentem oferowanym przez spółkę jest sprzęt oraz zrobotyzowane systemy spawalnicze niemieckiej firmy CARL CLOOS Schweisstechnik, urządzenia do spawania orbitalnego, cięcia plazmą oraz wyposażenie stanowisk w urządzenia odsysająco-filtrujące.
HPIM3560.JPG
Automaticon - PHOENIX CONTACT - misie pluszowe66 odsłonSympatyczny akcent na targach - pluszowe Misie
HPIM3563.JPG
Automaticon - ELMARK - ADAMy66 odsłonFirma Elmark Automatyka jest autoryzowanym dystrybutorem firm: Advantech, IOtech (karty i moduły pomiarowe do PC), Moxa-Tech (karty wieloportowe), Moxa-Net (Ethernet przemysłowy), Unitronics (sterowniki programowalne zintegrowane z panelem operatorskim), Prosoft (karty komunikacyjne), Rockwell Automation - Allen-Bradley (automatyka przemysłowa), HMS (moduły komunikacyjne). Woodhead, i inne
HPIM3564.JPG
Automaticon - ELMARK - Allen Bradley72 odsłonFirma prowadzi również Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Rockwell Automation, w którym obywają się kursy w zakresie obsługi i oprogramowania sterowników MicroLogix, SLC-500, PLC-5, ControlLogix, paneli operatorskich PanelView, przemysłowych sieci komunikacyjnych (DH-485, DH+, RIO, DeviceNet, ControlNet, Modbus, Ethernet, Profibus-DP) oraz oprogramowania wizualizacyjnego (RSView32, RSSQL, RSBizware).
HPIM3566.JPG
Automaticon - SEW - EURODRIVE116 odsłonHostessy się nudzą. Dziweczyna z spinką we włosach ma bardzo miłą buźkę.
HPIM3567.JPG
Automaticon - SEW - EURODRIVE217 odsłonSEW - EURODRIVE Polska Sp. z o.o. jest oddziałem w Polsce jednego z największych producentów napędów elektrycznych na świecie - firmy niemieckiej SEW - EURODRIVE GmbH & Co. Oferujemy: motoreduktory i reduktory, motoreduktory bezstopniowe, serwonapędy, silniki elektryczne z hamulcem, silniki przeciwwybuchowe, silniki liniowe, falowniki.
HPIM3568.JPG
Automaticon - ASTOR543 odsłonWprowadzają na rynek produkty wysokiej klasy, przeznaczone do tworzenia nowoczesnych rozwiązań przemysłowych w zakresie automatyzacji i zarządzania produkcją.
Są autoryzowanym dystrybutorem:GE Fanuc - systemy sterowania PACSystems, sterowniki PLC, układy wejść/wyjść, układy blokadowe i rezerwacji, oprogramowanie;Wonderware - oprogramowanie SCADA/HMI, historian, MES, PI; Satel Oy - bezprzewodowa sieć szeregowa; Woodhead - przemysłowe karty komunikacyjne; Fanuc Robotics - roboty przemysłowe;
HPIM3569.JPG
Automaticon - ASTOR141 odsłonFirma Astor jest ze wszechmiar godną polecenia, posiadają kadrę zawsze starającą się rozwiązać problemy klienta. Szkolenia organizowane przez firmę są na najwyższym poziomie. Zawsze profesjonalne i dobrze przygotowane. Powiem więcej jeśli chodzi o szkolenia to jak dla mnie włąściciela tej galerii, są bardzo dobrzy. A propo robota to on w tym roku gra w koło i krzyżyk
HPIM3571.JPG
Ja i kolega Piotrek na stoisku Endress+Hauser105 odsłonMiły człowiek z muszką to handlowiec z E+H który przedstawiał nam zalety nowych rozwiązań w pomiarach elektrochemicznych.
HPIM3572.JPG
Automaticon - ENDRESS + HAUSER78 odsłonPrzepływomierze (elektromagnetyczne, masowe, wirowe, termiczne), mierniki poziomu cieczy i materiałów sypkich (ultradźwiękowe, pojemnościowe, radarowe, wibracyjne, izotopowe, elektromechaniczne, przewodnościowe); przetworniki ciśnienia, temperatury, pH, Redox, tlenu rozpuszczonego, chloru, mętności, przewodności; rejestratory, wskaźniki, analizatory do pomiaru on-line.
HPIM3574.JPG
Automaticon - SIEMENS Automation and Drives73 odsłonAutomation and Drives oferuje kompletne rozwiązania branżowe, realizację projektów "pod klucz", produkty i systemy w zakresie:
- automatyki przemysłowej,
- techniki napędowej,
- automatyki maszyn i linii produkcyjnych,
- aparatury obiektowej i systemów analityki obiektowej,
-aparatury łączeniowej niskiego napięcia i systemów rozdziału energii.
HPIM3575.JPG
Automaticon - BECKHOFF AUTOMATION75 odsłonDostarcza nowoczesne, kompleksowe technologie w zakresie automatyki i systemów sterowania. Są to w szczególności: Sterowniki PLC i Embedded PC, Moduły rozproszonych we/wy, Komputery przemysłowe, Monitory przemysłowe oraz panele sterujące, Karty komputerowe Fieldbus, Sieci światłowodowe Lightbus, TwinCAT - oprogramowanie typu Soft-PLC, integrujące funkcjonalność PLC/NC, Serwosilniki i serwowzmacniacze
HPIM3576.JPG
Automaticon - APLISENS109 odsłonProducent wszelkiego rodzaju czujników. Firma posiada bardzo bogaty asortyment tych czujników. ciśnienia i różnicy ciśnień, temperatury, czujników temperatury, analogowych przetworników ciśnienia i różnicy ciśnień, przetworników z separatorem membranowym, hydrostatycznych sond poziomu cieczy, inteligentnych sond poziomu, manometrów z separatorami, zasilaczy i zasilaczy separatorów, rejestratorów oraz mierników programowalnych, zaworów blokowych i manometrycznych.
HPIM3577.JPG
Kolega Piotrek i kolega Andrzej na stoisku Endress+Hauser95 odsłon
HPIM3578.JPG
Kolejne stoisko z aparaturą sterującą do napędów.110 odsłon
HPIM3579.JPG
Automaticon - BECKHOFF AUTOMATION78 odsłonStoisko z sterownikami
HPIM3580.JPG
Hostessa na stoisku SIEMENS - trochu przygarbiona tak jakby cała potęga Siemensa była na jaj barkach119 odsłonJeśli chodzi o firmę Siemens to jej produkty zawsze należały do tych najbardziej nowoczesnych i wartych uwagi, ale jest coś w tej firmie takiego że pracownicy zawsze wyglądają na takich niezadowolonych z życia. Miałem taki oto przypadek że uszkodziła się karta analogowa do sterownika S7-400 i zanim złożono zamówienie na tą kartę chciałem się dowiedzieć ile ona może kosztować, więc zadzwoniłem i tam Pani nie chciała mnie powiedzieć jaka jest cena, jedynie powiedziała niech sobie Pan znajdzie w katalogu na CD
HPIM3585.JPG
Automaticon - LUMEL62 odsłonOferuje rozwiązania w zakresie:
. pomiarów procesów przemysłowych (mierniki cyfrowe i analogowe, przetworniki pomiarowe, boczniki i przekładniki)
. pomiarów i analizy parametrów sieci energetycznych (analizatory parametrów sieci, liczniki energii)
. regulacji temperatury i wilgotności (regulatory przemysłowe, do form z grzanymi kanałami, dla ciepłownictwa, sterowniki PLC)
. rejestracji procesów przemysłowych (rejestratory LCD, cyfrowe i analogowe)
. sterowania (przemienniki częstotliwości, sterowniki)
HPIM3586.JPG
Automaticon - ABB143 odsłonFirma ABB należy do największych na świecie dostawców rozwiązań i urządzeń dla szeroko rozumianej branży sterowania obiektami przemysłowymi i ich opomiarowania.
Systemy sterowania obiektami przemysłowymi spełniające wszystkie współczesne wymagania efektywnego i ekonomicznego prowadzenia procesów przemysłowych (Platforma IT, systemy DCS: 800xA, Freelance, sterowniki PLC AC31)
HPIM3587.JPG
Automaticon - ABB114 odsłonZaprezentowany przez ABB system dyspozytorskiej wizualizacji procesów technologicznych robi wrażenie. Myślę że takiej wizualizacji prosecu technologicznego nie powstydziła by się żadna elektrownia, zakład energetyczny, ani większa fabryka.
HPIM3588.JPG
Robot paletujący307 odsłonNie wiem jaka firma zaprezentowała tego robota, ale to był największy jaki zaprezentowano na targach, w 2007r. Podobnej wielkości roboty może sprzedać ASTOR
plików: 40, stron: 1